zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
8:1
Wkra Pomiechówek
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
0:8
Polonia II Warszawa
Varsovia Warszawa
7:1
Korona Jadów
Białe Orły Warszawa
4:2
KS Łomianki
Huragan Wołomin
3:0
Wisła Jabłonna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:6
Varsovia Warszawa
Wisła Jabłonna
7:0
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Korona Jadów
0:5
Białe Orły Warszawa
Wkra Pomiechówek
1:26
Polonia II Warszawa
KS Łomianki
1:2
Huragan Wołomin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
KS Łomianki
Varsovia Warszawa
15:0
Wkra Pomiechówek
Białe Orły Warszawa
5:1
WKS Rząśnik
Huragan Wołomin
8:0
Korona Jadów
Polonia II Warszawa
7:0
Wisła Jabłonna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:7
Huragan Wołomin
Korona Jadów
1:3
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Varsovia Warszawa
2:4
Białe Orły Warszawa
Wkra Pomiechówek
1:8
Wisła Jabłonna
KS Łomianki
0:3
Polonia II Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
WKS Rząśnik
Wisła Jabłonna
1:7
KS Łomianki
Białe Orły Warszawa
16:0
Wkra Pomiechówek
Huragan Wołomin
2:1
Varsovia Warszawa
Polonia II Warszawa
15:1
Korona Jadów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:6
Polonia II Warszawa
Korona Jadów
1:6
Wisła Jabłonna
Varsovia Warszawa
3:0
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Białe Orły Warszawa
2:2
Huragan Wołomin
Wkra Pomiechówek
0:13
KS Łomianki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
Białe Orły Warszawa
Wisła Jabłonna
5:2
WKS Rząśnik
Varsovia Warszawa
1:4
Polonia II Warszawa
Huragan Wołomin
7:0
Wkra Pomiechówek
KS Łomianki
12:0
Korona Jadów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:14
KS Łomianki
Varsovia Warszawa
11:0
Wisła Jabłonna
Białe Orły Warszawa
0:1
Polonia II Warszawa
Huragan Wołomin
7:0
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Wkra Pomiechówek
3:1
Korona Jadów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna
1:3
Białe Orły Warszawa
Korona Jadów
0:10
WKS Rząśnik
Polonia II Warszawa
8:1
Huragan Wołomin
KS Łomianki
3:1
Varsovia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
5:4
Huragan Wołomin
Korona Jadów
6:3
Varsovia Warszawa
Wkra Pomiechówek
1:4
WKS Rząśnik
Polonia II Warszawa
6:0
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
KS Łomianki
1:3
Białe Orły Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Wisła Jabłonna
Varsovia Warszawa
6:0
WKS Rząśnik
Białe Orły Warszawa
16:1
Korona Jadów
Polonia II Warszawa
24:0
Wkra Pomiechówek
Huragan Wołomin
2:2
KS Łomianki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
Białe Orły Warszawa
Wisła Jabłonna
0:4
Polonia II Warszawa
Korona Jadów
0:9
Huragan Wołomin
Wkra Pomiechówek
0:12
Varsovia Warszawa
KS Łomianki
3:2
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
7:1
Korona Jadów
Wisła Jabłonna
11:1
Wkra Pomiechówek
Białe Orły Warszawa
1:2
Varsovia Warszawa
Huragan Wołomin
3:0
WKS Rząśnik
Polonia II Warszawa
4:1
KS Łomianki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:1
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Korona Jadów
0:9
Polonia II Warszawa
Varsovia Warszawa
3:1
Huragan Wołomin
Wkra Pomiechówek
0:21
Białe Orły Warszawa
KS Łomianki
1:3
Wisła Jabłonna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
4:5
Varsovia Warszawa
Wisła Jabłonna
11:0
Korona Jadów
Huragan Wołomin
2:2
Białe Orły Warszawa
Polonia II Warszawa
2:0
WKS Rząśnik
KS Łomianki
12:0
Wkra Pomiechówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:1
Wisła Jabłonna
Varsovia Warszawa
0:2
Polonia II Warszawa
Białe Orły Warszawa
4:0
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Wkra Pomiechówek
0:13
Huragan Wołomin
Korona Jadów
0:8
KS Łomianki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
Huragan Wołomin
Wisła Jabłonna
0:3
Varsovia Warszawa
Korona Jadów
6:1
Wkra Pomiechówek
Polonia II Warszawa
4:1
Białe Orły Warszawa
KS Łomianki
5:0
WKS Rząśnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
7:0
Korona Jadów
Białe Orły Warszawa
4:2
Wisła Jabłonna
Huragan Wołomin
1:2
Polonia II Warszawa
Wkra Pomiechówek
0:14
Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Varsovia Warszawa
1:2
KS Łomianki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij