zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
5:2
Agape Białołęka
UKS 141 Warszawa
3:3
AP Marcovia Marki
Bóbr Tłuszcz
2:8
Korona Jadów
Sokół Serock
4:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:0
UKS 141 Warszawa
Korona Jadów
8:0
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
5:0
Bóbr Tłuszcz
Agape Białołęka
6:1
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
4:5
Korona Jadów
UKS 141 Warszawa
1:0
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
- : -
WKS Rząśnik
Sokół Serock
1:4
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
7:4
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
5:2
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
2:6
Korona Jadów
UKS 141 Warszawa
10:0
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
1:0
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
2:3
WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz
1:9
Agape Białołęka
Sokół Serock
2:0
UKS 141 Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:5
Korona Jadów
Agape Białołęka
4:3
AP Marcovia Marki
UKS 141 Warszawa
1:5
Wicher Kobyłka
Bóbr Tłuszcz
0:9
Sokół Serock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
7:0
UKS 141 Warszawa
AP Marcovia Marki
4:3
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
7:0
Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock
2:7
Agape Białołęka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
3:0
Bóbr Tłuszcz
AP Marcovia Marki
3:0
UKS 141 Warszawa
Agape Białołęka
5:1
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
- : -
Sokół Serock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
0:3
Agape Białołęka
UKS 141 Warszawa
4:3
WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz
3:10
AP Marcovia Marki
Sokół Serock
1:6
Korona Jadów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
10:1
Bóbr Tłuszcz
Korona Jadów
6:0
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
2:1
UKS 141 Warszawa
AP Marcovia Marki
7:0
Sokół Serock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
2:1
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
0:6
UKS 141 Warszawa
Sokół Serock
5:4
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
3:3
AP Marcovia Marki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
7:2
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
3:0
Bóbr Tłuszcz
UKS 141 Warszawa
0:2
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
1:2
Korona Jadów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
12:0
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
3:0
UKS 141 Warszawa
Sokół Serock
15:2
Bóbr Tłuszcz
AP Marcovia Marki
2:1
Agape Białołęka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
4:3
Sokół Serock
UKS 141 Warszawa
1:3
Korona Jadów
Bóbr Tłuszcz
0:7
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
2:9
AP Marcovia Marki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij