zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
2:5
Wicher Kobyłka
Sokół Serock
2:12
Legion Warszawa
Błyskawica Warszawa
3:2
AP Marcovia Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
5:0
Legion Warszawa
WKS Rząśnik
1:0
Błyskawica Warszawa
Wicher Kobyłka
9:0
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
12:1
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
10:4
Wicher Kobyłka
Błyskawica Warszawa
2:1
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
0:7
WKS Rząśnik
Sokół Serock
3:12
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:5
Legion Warszawa
Agape Białołęka
6:2
Wicher Kobyłka
Błyskawica Warszawa
7:1
Bóbr Tłuszcz
WKS Rząśnik
5:3
Sokół Serock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
6:0
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
1:2
AP Marcovia Marki
Bóbr Tłuszcz
3:5
Agape Białołęka
Sokół Serock
4:8
Błyskawica Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
5:4
Legion Warszawa
WKS Rząśnik
3:0
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
2:1
AP Marcovia Marki
Bóbr Tłuszcz
1:8
Sokół Serock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
6:1
WKS Rząśnik
Legion Warszawa
7:0
Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock
3:7
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
0:5
Błyskawica Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
1:2
Błyskawica Warszawa
Agape Białołęka
5:2
WKS Rząśnik
Legion Warszawa
12:1
Sokół Serock
Wicher Kobyłka
11:0
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
2:2
Agape Białołęka
Sokół Serock
1:7
Wicher Kobyłka
Błyskawica Warszawa
4:1
WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz
1:5
AP Marcovia Marki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
6:0
Bóbr Tłuszcz
Agape Białołęka
1:1
Błyskawica Warszawa
AP Marcovia Marki
4:3
Sokół Serock
Wicher Kobyłka
2:3
Legion Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:2
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
1:1
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
0:5
Błyskawica Warszawa
Sokół Serock
3:5
WKS Rząśnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
1:2
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
1:0
Bóbr Tłuszcz
Błyskawica Warszawa
3:3
Sokół Serock
WKS Rząśnik
1:3
Legion Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
2:2
Błyskawica Warszawa
Sokół Serock
3:2
Bóbr Tłuszcz
AP Marcovia Marki
0:1
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
4:1
WKS Rząśnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:5
AP Marcovia Marki
Agape Białołęka
8:2
Sokół Serock
Błyskawica Warszawa
- : -
Wicher Kobyłka
Bóbr Tłuszcz
- : -
Legion Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij