zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:0
Bug II Wyszków
Life Siennica
1:3
Mazur Radzymin
Białe Orły Warszawa
1:3
Drukarz Warszawa
UKS Bródno
1:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:0
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
2:2
Life Siennica
UKS Bródno
2:0
Białe Orły Warszawa
AP Marcovia Marki
0:1
Bug II Wyszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:6
Drukarz Warszawa
Bug II Wyszków
6:1
Mazur Radzymin
Life Siennica
0:2
UKS Bródno
Białe Orły Warszawa
5:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
5:3
Bug II Wyszków
Life Siennica
0:2
Białe Orły Warszawa
UKS Bródno
2:0
Victoria Sulejówek
AP Marcovia Marki
0:1
Mazur Radzymin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
0:3
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
1:2
Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
0:2
UKS Bródno
Life Siennica
0:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Life Siennica
2:1
Victoria Sulejówek
UKS Bródno
5:1
Mazur Radzymin
AP Marcovia Marki
1:1
Drukarz Warszawa
Białe Orły Warszawa
4:1
Bug II Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:3
Białe Orły Warszawa
Victoria Sulejówek
1:2
AP Marcovia Marki
Bug II Wyszków
10:1
Life Siennica
Drukarz Warszawa
1:0
UKS Bródno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
6:2
Life Siennica
Bug II Wyszków
0:2
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
2:3
Białe Orły Warszawa
AP Marcovia Marki
1:0
UKS Bródno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
4:2
Mazur Radzymin
Bug II Wyszków
0:3
AP Marcovia Marki
Life Siennica
0:4
Drukarz Warszawa
Białe Orły Warszawa
0:3
UKS Bródno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
0:3*
Bug II Wyszków
Drukarz Warszawa
3:0
Victoria Sulejówek
UKS Bródno
15:1
Life Siennica
AP Marcovia Marki
3:1
Białe Orły Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
0:2
AP Marcovia Marki
Victoria Sulejówek
1:5
UKS Bródno
Bug II Wyszków
2:0
Drukarz Warszawa
Białe Orły Warszawa
14:0
Life Siennica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
4:0
Mazur Radzymin
UKS Bródno
1:1
Bug II Wyszków
Białe Orły Warszawa
2:0
Victoria Sulejówek
AP Marcovia Marki
6:1
Life Siennica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
1:3
UKS Bródno
Victoria Sulejówek
3:2
Life Siennica
Bug II Wyszków
3:0
Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
2:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Life Siennica
0:5
Bug II Wyszków
UKS Bródno
2:2
Drukarz Warszawa
AP Marcovia Marki
2:2
Victoria Sulejówek
Białe Orły Warszawa
2:0
Mazur Radzymin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij