zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
7:0
Wicher Kobyłka
Huragan Wołomin
0:1
KS Łomianki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
AKS Mewa Krubin
UKS Orły Zielonka
8:1
Rządza Załubice
Mazur Radzymin
4:1
AP Orlik 2012 Zatory
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:0
KS Łomianki
Huragan Wołomin
1:0
AP Orlik 2012 Zatory
UKS Orły Zielonka
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rządza Załubice
5:2
Wicher Kobyłka
AKS Mewa Krubin
1:2
Mazur Radzymin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
1:1
KS Łomianki
AP Marcovia Marki
4:1
AP Orlik 2012 Zatory
Huragan Wołomin
1:3
AKS Mewa Krubin
Mazur Radzymin
3:3
UKS Orły Zielonka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
7:1
Rządza Załubice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
0:5
UKS Orły Zielonka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:4
Mazur Radzymin
Rządza Załubice
1:2
KS Łomianki
AP Orlik 2012 Zatory
6:1
Wicher Kobyłka
AKS Mewa Krubin
1:4
AP Marcovia Marki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:1
AP Orlik 2012 Zatory
AP Marcovia Marki
5:0
UKS Orły Zielonka
Huragan Wołomin
0:6
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazur Radzymin
6:0
Rządza Załubice
Wicher Kobyłka
0:2
AKS Mewa Krubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
AP Marcovia Marki
UKS Orły Zielonka
4:0
Wicher Kobyłka
Rządza Załubice
1:5
AP Orlik 2012 Zatory
AKS Mewa Krubin
4:1
KS Łomianki
Mazur Radzymin
2:3
Huragan Wołomin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:5
UKS Orły Zielonka
AP Marcovia Marki
1:0
Mazur Radzymin
Huragan Wołomin
7:4
Rządza Załubice
AP Orlik 2012 Zatory
3:2
AKS Mewa Krubin
Wicher Kobyłka
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
1:2
AP Marcovia Marki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
KS Łomianki
UKS Orły Zielonka
0:0
AP Orlik 2012 Zatory
Rządza Załubice
4:1
AKS Mewa Krubin
Mazur Radzymin
3:1
Wicher Kobyłka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:3
Mazur Radzymin
AP Marcovia Marki
3:0
Rządza Załubice
AP Orlik 2012 Zatory
3:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
AKS Mewa Krubin
2:5
UKS Orły Zielonka
Wicher Kobyłka
1:4
Huragan Wołomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
0:1
UKS Orły Zielonka
AP Orlik 2012 Zatory
4:3
Mazur Radzymin
AKS Mewa Krubin
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wicher Kobyłka
1:3
AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin
2:0
KS Łomianki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
1:1
AP Orlik 2012 Zatory
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
UKS Orły Zielonka
Mazur Radzymin
3:1
AKS Mewa Krubin
Wicher Kobyłka
0:3
Rządza Załubice
AP Marcovia Marki
8:0
KS Łomianki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
3:2
Mazur Radzymin
Rządza Załubice
0:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
AP Orlik 2012 Zatory
0:2
AP Marcovia Marki
AKS Mewa Krubin
3:0
Huragan Wołomin
KS Łomianki
6:1
Wicher Kobyłka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
8:0
AKS Mewa Krubin
Huragan Wołomin
2:2
UKS Orły Zielonka
Mazur Radzymin
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wicher Kobyłka
1:5
AP Orlik 2012 Zatory
KS Łomianki
1:2
Rządza Załubice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
Huragan Wołomin
UKS Orły Zielonka
3:0
AP Marcovia Marki
Rządza Załubice
0:2
Mazur Radzymin
AKS Mewa Krubin
5:0
Wicher Kobyłka
AP Orlik 2012 Zatory
5:0
KS Łomianki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Wołomin
0:6
Mazur Radzymin
AP Orlik 2012 Zatory
3:0
Rządza Załubice
Wicher Kobyłka
0:2
UKS Orły Zielonka
KS Łomianki
5:1
AKS Mewa Krubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka
6:2
KS Łomianki
Rządza Załubice
4:1
Huragan Wołomin
AKS Mewa Krubin
1:5
AP Orlik 2012 Zatory
Mazur Radzymin
1:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
4:1
Huragan Wołomin
AP Orlik 2012 Zatory
2:2
UKS Orły Zielonka
AKS Mewa Krubin
4:1
Rządza Załubice
Wicher Kobyłka
1:4
Mazur Radzymin
KS Łomianki
2:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
4:1
Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka
3:0
AKS Mewa Krubin
Rządza Załubice
1:5
AP Marcovia Marki
AP Orlik 2012 Zatory
6:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazur Radzymin
3:0
KS Łomianki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij