zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
6:1
Kasztelan Sierpc
Varsovia Warszawa
7:1
MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Warszawa
5:1
Amator Maszewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
0:2
Varsovia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Amator Maszewo
Kasztelan Sierpc
2:6
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
0:5
Huragan Wołomin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6:1
Kasztelan Sierpc
Korona Ostrołęka
3:2
MKS Ciechanów
Varsovia Warszawa
5:0
Amator Maszewo
Huragan Wołomin
1:2
Olimpia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
2:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Amator Maszewo
3:3
Kasztelan Sierpc
Olimpia Warszawa
0:0
Korona Ostrołęka
Varsovia Warszawa
0:5
Huragan Wołomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8:0
Olimpia Warszawa
Kasztelan Sierpc
0:3
MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka
2:3
Varsovia Warszawa
Huragan Wołomin
5:0
Amator Maszewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
1:2
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
2:2
Korona Ostrołęka
Olimpia Warszawa
0:3
Kasztelan Sierpc
Varsovia Warszawa
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:4
Huragan Wołomin
Kasztelan Sierpc
1:5
Varsovia Warszawa
MKS Ciechanów
1:2
Olimpia Warszawa
Korona Ostrołęka
4:0
Amator Maszewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Korona Ostrołęka
Kasztelan Sierpc
0:0
Huragan Wołomin
Amator Maszewo
0:1
Olimpia Warszawa
MKS Ciechanów
6:3
Varsovia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Wołomin
0:2
MKS Ciechanów
Varsovia Warszawa
4:2
Olimpia Warszawa
Korona Ostrołęka
5:0
Kasztelan Sierpc
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:3
Varsovia Warszawa
Olimpia Warszawa
3:1
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
5:0
Korona Ostrołęka
Kasztelan Sierpc
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
2:0
Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:4
MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc
0:1
Amator Maszewo
Korona Ostrołęka
4:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
8:0
Kasztelan Sierpc
Olimpia Warszawa
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Varsovia Warszawa
7:0
Korona Ostrołęka
Amator Maszewo
0:3
Huragan Wołomin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Varsovia Warszawa
Kasztelan Sierpc
1:5
Olimpia Warszawa
MKS Ciechanów
2:0
Amator Maszewo
Korona Ostrołęka
0:6
Huragan Wołomin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Warszawa
1:4
MKS Ciechanów
Varsovia Warszawa
3:0
Kasztelan Sierpc
Amator Maszewo
1:2
Korona Ostrołęka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości