III miejsce rocznika 2006 w Węgrowie! Radek Garwoliński królem strzelców!

Nasi zawodnicy z rocznika 2006 rozpoczęli przygotowania w 2017 roku do II ligi okręgu warszawskiego. Jednym z pierwszych elementów przygotowań był turniej w Węgrowie, w którym wzięło udział 13 zespołów. ŁKSiacy zajęli drugie miejsce w grupie i wyszli do fazy finałowej, w której grano każdy z każdym, ale z zaliczeniem meczu grupowego. Nasi piłkarze w finałach zremisowali z Czarnymi I Węgrów i wygrali z Akademią Piłkarską Sokołów Podlaski. Jako mecz zaliczony niestety do finałów weszło przegrane spotkanie z Dziewiątką Siedlce 0:3. Warto dodać, że królem strzelców rozgrywek został Radek Garwoliński. Nasz kapitan zdobył 7 goli.

Klasyfikacja końcowa

1. UKS 9 Siedlce
2.Czarni Węgrów
3. ŁKS Łochów