Ekipka Sadowne zwycięzcą w charytatywnym turnieju w Łochowie!

Ekipka Sadowne wygrała charytatywny turniej zorganizowany przez Łochowski Klub Sportowy, z którego całkowity zysk został przekazany dla jednej z zawodniczek łochowskiego klubu, którejspalił się dom.

Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, które zostały podzielone na pięć grup. Do ćwierćfinałów awansowali zwycięzcy grup oraz trzy najlepsze zespoły z drugich miejsc. Po rozgrywkach grupowych gra toczyła się w systemie pucharowym, w którym przegrany odpadał z rywalizacji. Ostatecznie zdecydowanie najlepszym zespołem okazała się Ekipka Sadowne, która w całym turnieju straciła zaledwie jedną bramkę. Organizatorzy wyróżnili również zawodników nagrodami indywidualnymi – królem strzelców został Mateusz Jakubowski (Spiżowi Mocni), najlepszym bramkarzem został Krzysztof Ufnal (Ekipka Sadowne), a tytuł najlepszego zawodnika powędrował do najmłodszego piłkarza całej imprezy – Oskara Damętki (Buszujące Łosie).