P. Oniszk: Małymi kroczkami idziemy w dobrą stronę

Wyniki są ważne, bo wiadomo, że każdy chce wygrywać, ale wiemy, że małymi kroczkami idziemy w dobrą stronę - mówi trener rocznika 2001 Piotr Oniszk. W rozwinięciu podsumowanie rundy jesiennej w oczach szkoleniowca.

W II Warszawskiej Lidze Juniorów Młodszych rozegraliśmy 10 meczów, w których zdobyliśmy 4 punkty, odnosząc jedno zwycięstwo, wywalczając jeden remis i osiem porażek. Zdobyliśmy 9 bramek, a straciliśmy aż 53. Najlepszym strzelcem drużyny został Ernest Szymanik z czterema golami na koncie.

Obecnie w naszej kadrze jest 24 zawodników i wiadomo, że każdy z nich ma swoje aspiracje i chce grać w każdym meczu. Wyniki naszej drużyny nie są imponujące, ale mimo tego, jestem zadowolony z postępów i rozwoju u niektórych zawodników. Wiadomo, że rezultaty są ważne, bo każdy chce wygrywać, ale wiemy, że małymi kroczkami idziemy w dobrą stronę.

Myślę, że za dwa, może trzy lata kilku zawodników powinno zasilić seniorską kadrę. Oby tylko nie zabrakło chęci i motywacji, a wszystko będzie dobrze.