Pierwszy raz z Bednarską

Zawodnicy Łochowskiego Klubu Sportowego w niedzielę po raz pierwszy w historii zmierzą się z KS Bednarską Warszawa.

Obie drużyny są bezpośrednimi sąsiadami w tabeli warszawskiej Klasy A. ŁKSiacy z dorobkiem 18 punktów w siedmiu spotkaniach zajmują drugie miejsce, a Bednarska ma o pięć oczek mniej i jest na najniższym stopniu podium. Nasz niedzielny rywal jest beniaminkiem warszawskiej Klasy A. Do tej pory przez dziewięć sezonów zespół ze stolicy występował na najniższym stopniu rozgrywkowym na Mazowszu. W rozgrywkach 2017-18 Bednarska zajęła drugie miejsce w swojej grupie i razem z KS II Łomianki awansowała do siódmej ligi.

W siedmiu meczach z udziałem Bednarskiej padło do tej pory zaledwie 25 goli. Mniej zobaczyliśmy tylko w spotkaniach MKS Hutnika Warszawa - 19 bramek. W starciach z udziałem ŁKSu kibice obejrzeli aż 38 trafień. Drużyna z Warszawy przegrała do tej pory zaledwie dwa spotkania - z Huraganem II Wołomin oraz Rządzą Załubice.

Początek spotkania w niedzielę o godz. 18:00 na bocznym boisku Polonii Warszawa (ul. Konwiktorska 6).