Relacja turnieju Wrocław Trophy rocznika 2005

Drużna Orlików ŁKS Łochów z rocznika 2005 pod wodzą trenera Jana Bańskiego wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju – Wrocław Trophy 07.07.2016-11.07.2016 gdzie w składzie Maciej Madaliński – Adrian Radzimirski, Max Kopania, Rafał Drużba ,Filip Sioch ,Wiktor Oniśk, Kuba Kołodziejczyk, Zuzia Marczak zajęła historyczne miejsce w pierwszej 12 całego turnieju Wrocław Trophy.

Na początku w piątek oraz sobotę było nam rywalizować wgrupie z zespołami PKS ŁANY , ABC FUTBOLU DĘBNO oraz FK Budućnost z Bośni i Hercegowiny (zwycięzcami całej imprezy). Nasza drużyna w grupie pokazała co potrafi i po bardzo dobrej grze zajęliśmy 2 miejsce w grupie co dało nam miejsce premiowane do udziału w drugim pod względem wagi turnieju ŁANY CUP .
W niedzielnym pucharze ŁANY CUP nie poszło już nam tak dobrze w okrojonym składzie przegraliśmy minimalnie z drużyną Czarnych Oleszyce oraz z drużyną z Łotwy LBF JFK Daugava Riga i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie Łany Cup.

Ostatecznie znaleźliśmy się w pierwszej 12 co dało nam wielki sukces na arenie międzynarodowej.
Poza turniejem i cieszeniem się w gry w piłkę udało nam się zwiedzić Wrocławski rynek oraz skorzystać z uroków jednego z największych Aqa Parkrów w Polsce oraz Wrocławskiego ZOO co sprawiło dzieciom ogromną frajdę oraz przyjemność.

Niedzielnym wieczorem nasza drużyna wraz z rodzicami wróciła cała i zdrowa do Łochowa gdzie po życzeniach udanych wakacji rozjechaliśmy się do domów kibicować Finałowi Euro 20016.